Referencje

Jest nam niezmiernie miło, kiedy wychodzicie z sesji zadowoleni i uśmiechnięci. Każde miłe słowo jakie od Was dostajemy, jest motorem napędzającym nas do dalszego działania. Dla osób, które jeszcze nas nie znają, zapraszamy do zapoznania się ze wspaniałymi wspomnieniami naszych klientów. Może pomogą w podjęciu decyzji, czy do nas warto przyjść.

WASZE REFERENCJE

Anastazja – sesja niemowlęca

Profesjonalne podejście do tematu a zarazem świetny kontakt i współpraca.  na sesji nie trzeba w ogóle się stresować niczym. A efekty w postaci ujęć znakomite.  serdecznie polecamy. 

Marysia – sesja dziecięca

Fotograf pełen pasji i serca, przy tym bardzo profesjonalny. Podczas dziecięcej sesji Pani Kamila jest cieniem dziecka, do niczego go nie zmusza, dzięki czemu dziecko czuje się swobodnie a zdjęcia wychodzą bardzo naturalne. Serdecznie polecam.

Karolina, Karol i Kajczi – Sesja Rodzinna

Bardzo profesjonalne podejście i przemiła osoba ! Zdjęcia bardzo nam się podobały , wręcz zachwycały co niektóre ujęcia ! Myślę, że Pani fotograf ma ten zmysł i to wyczucie które jest fotografowi potrzebne do efektywnej pracy. Oryginalny plener to pomysł Carmelove. Pomimo ze była to wygrana sesja – czuliśmy się wyjątkowo ,tak jakbyśmy normalnie ją wykupili ! Na pewno wrócimy do Kamili, aby uwiecznić piękne momenty w naszym życiu rodzinnym , życzymy powodzenia i wielu sukcesów.

_MG_2098

Sesja Produktowa dla MONKA

Praca z Kamilą to czysta przyjemność! Trudny projekt, jakim była sesja ubrań dziecięcych, zakończył się pełnym sukcesem i wspaniałymi zdjęciami, które oddają nie tylko charakter ubrań, ale też dziecięce emocje, radość i zabawę. Świetna współpraca, pełne zrozumienie i profesjonalizm. Jeszcze nie jeden wspólny projekt przed nami. Wielkie dzięki!

 

Kinga – sesja portretowa oraz rodzinna

Gratulacje i podziękowania dla Pani fotograf!! Kamilo, GRATULUJĘ Ci talentu i ponadprzeciętnego zaangażowania w realizowaniu swojej fotograficznej pasji! DZIĘKUJĘ, że po raz kolejny mogłam czerpać czystą przyjemność z sesji w Twoim wykonaniu. Emanujesz ciepłem i spokojem a Twoja cierpliwość i pozytywna energia sprawiają, że chce się fotograficznych spotkań z Tobą więcej i więcej! Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie mieli odwagi stanąć przed obiektywem a także tym, którzy od sesji oczekują już czegoś więcej. Pozdrawiam i na pewno do zobaczenia!

Aneta – sesja ciążowa

Dziękujemy za przepiękne, pełne naturalności oraz świetnej jakości zdjęcia. Profesjonalizm i klasa w każdym calu! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem 😉! POLECAMY wszystkim gorąco Carmelove Photography!!!
 🙂

Violetta – fotografie rodzinne

Carmelove uwielbiamy Was!!! Zdjęcia są rewelacyjne, atmosfera podczas sesji niesamowita, a efekty współpracy są wspaniałą pamiątką! Serdecznie polecamy!!!!

Ania – sesje rodzinne

Z czystym sumieniem polecam Carmelove..sama sesja z Kamila powoduje, ze czlowiekowi usmiech z twarzy nie znika, a efekt koncowy jest extra!! Niejedna sesja wykonana przez Kamile za nami, wiec wiem, co pisze;)POLECAM
_MG_5720